chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві 200 ультрас «Динамо» протестують проти матчів без глядачів

14 травня 2014 о 10:34

Близько 200 представників ультрас ФК «Динамо» (Київ) зібрались на площі Лесі Українки в столиці та попрямували до будівлі Федерації футболу України, щоб висунути свої вимоги.

Як передає кореспондент УНІАН, вони мають намір вимагати від керівництва федерації скасувати своє рішення щодо гри “Динамо” — “Шахтар” без глядачів.

Футбольні вболівальники кажуть, що в разі, коли Федерація футболу не скасує своє рішення, тоді “така федерація нікому не потрібна”.

Колону вболівальників супроводжує близько 10 працівників міліції. Ситуація спокійна. Порушень громадського порядку з боку вболівальників немає.

Як повідомляв УНІАН, у фінальному матчі Кубку України зустрінуться «Динамо» (Київ) та «Шахтар» (Донецьк).

13 травня Виконком Федерації футболу України вирішив провести фінальний матч розіграшу Кубка України з футболу сезону 2013/2014 рр. 15 травня 2014 року о 20:00 у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського без присутності глядачів.

Нагадаємо, 7 травня Міністерство внутрішніх справ звернулося до Федерації футболу України із клопотанням щодо проведення решти футбольних матчів сезону 2013—2014 років у робочий час в будні дні та без присутності глядачів.

Як зазначається в повідомленні, «на сьогодні в державі склалася несприятлива обстановка для проведення футбольних матчів. Це яскраво ілюструють останні резонансні події, якими супроводжувалися футбольні матчі 27 квітня в Харкові та 2 травня в Одесі. У зв’язку із цим МВС було вимушене звернутися до Федерації футболу України, Прем’єр-ліги та Професіональної футбольної ліги із клопотанням щодо проведення решти футбольних матчів сезону 2013—2014 років у робочий час в будні дні та без присутності глядачів».

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути