chrome firefox opera safari iexplorer

У Мінфіні відзвітували, що купили армії за 7 млрд гривень

23 травня 2014 о 12:01

Мінфін відзвітував про розподіл 7 млрд грн додаткового фінансування сфери оборони.

Міністерство фінансів України повідомило про розподіл додаткового фінансування в сумі 7,1 млрд грн, виділених парламентом у березні з Резервного фонду державного бюджету на сферу оборони.

Як повідомила УНІАН прес-служба Мінфіну, серед розподіленої суми 4,7 млрд грн передано Міністерству оборони, 2,3 млрд грн — Національній гвардії і 143,8 млн. грн — Державній прикордонній службі.

Зокрема, 3,7 млрд грн Міністерством фінансів спрямовано на купівлю, модернізацію і ремонт військової техніки і озброєння, а також забезпечення військових засобами зв'язку, 1,7 млрд грн — на забезпечення паливно-мастильними матеріалами, запасними частинами і обслуговування техніки.

Водночас майже 1,1 млрд грн виділяється на грошове забезпечення військовослужбовців, зазначається у повідомленні.

За даними прес-служби, близько 600 млн грн направлено міністерством на забезпечення військових харчуванням, медикаментами і речовим майном, а також на оплату послуг перевезення і проведення навчальних зборів.

Як повідомляв УНІАН, для Збройних сил України і Національної гвардії планується придбати 22 БТР-3Е, на їх купівлю уряд виділяє 100 млн грн.

Станом на 20 травня у рамках акції «Підтримай Українську армію» на рахунки Міністерства оборони України для допомоги Збройним Силам України від юридичних і фізичних осіб надійшло 125,2 млн грн.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути