chrome firefox opera safari iexplorer

Більшість українців шукають роботу по півроку

05 червня 2014 о 11:26

Найпопулярніша причина пошуку роботи — проблеми з оплатою праці або низька заробітна плата на поточному місці роботи.

Офісні працівники найчастіше залишаються без роботи і нову їм доводиться шукати близько півроку. Про це свідчать дані опитування від Міжнародного кадрового порталу HeadHunterУкраїна, пише Кореспондент.net.

«Найпопулярніша причина пошуку роботи серед тих, хто зайнятий нею наразі, — проблеми з оплатою праці або низька заробітна плата на поточному місці роботи. Майже стільки ж здобувачів шукають роботу через скорочення або ліквідацію компанії. Тільки п'ята частина опитаних зацікавлена ​​в новій роботі з метою пошуку можливостей кар'єрного або професійного зростання», — йдеться в повідомленні.

robota

Як повідомляється, за останні шість місяців сильно скоротилася кількість тих, хто звільняється за власним бажанням.

При цьому скорочення як причину пошуку роботи частіше за інших називають працівники банківської, консалтингової та готельно-ресторанної сфери. У свою чергу, серед тих, хто незадоволений перспективами розвитку, рекордна кількість програмістів і девелоперів (38% порівняно із середнім показником 21%). Також багато незадоволених рівнем розвитку і в сфері медицини та фармацевтики — 29%.

Переважна більшість респондентів шукали або ще шукають роботу не менше кількох місяців (24%), до півроку (19%), від півроку і більше (35%). Таким чином, кількість тих, кому останнім часом вдалося знайти роботу за місяць і менше — 22%.

«Зауважимо, що за останній час сильно збільшилася кількість тих, хто шукає нове місце більше півроку. Два роки тому таких претендентів було лише 20-22%. Більшість з тих, хто шукає роботу, зайняті у виробничій сфері, в секторі послуг, в транспортному і логістичному бізнесі. до півроку зазвичай займає процес пошуку роботи у бухгалтерів і юристів», — свідчать дані опитування.

Розділи: Суспільство

30 березня

Інші дати
Година землі
Година Землі – це міжнародна щорічна година, яка завжди проводиться в останню суботу березня закликаючи людей вимкнути світло та електричні пристрої на одну годину. Розпочинається акція о 20:30 годині і триватиме до 21:30. Саме в цей період багатьох людей закликають зекономити світло хоча б на 60 хвилин. 
Розгорнути
Олексій Івахненко
1913 – український учений у галузі інформатики, обчислювальної техніки, автоматичного керування, кібернетики і математичного моделювання. Академік НАН України.
 
Розгорнути
Олексій Коломійченко
1898 –  український отоларинголог. Вперше в Україні застосував видалення сторонніх тіл з гортані, трахеї та бронхів без трахеотомії. Автор праць з проблем новоутворень вуха, горла і носа, отосклерозу тощо. Створив українську школу отоларингологів.
Розгорнути
Борис Романицький 
1891 – визначний театральний режисер і актор. Народний артист СРСР. Співзасновник і художній керівник Театру ім. М. Заньковецької, спочатку мандрівного, а з 1931 р. – стаціонарного в Запоріжжі, з 1944 р. – у Львові. Лауреат Шевченківської премії.
Розгорнути
Народився Микола Барабашов
(1894, м. Харків – 1971) - український астроном, дослідник Місяця і планет Сонячної Системи. Іменем М.Барабашова названо малу планету та кратер на Марсі.
Розгорнути
1922 року у Києві створений театр-студія «Березіль»
(нині - Харківський державний академічний драматичний театр ім. Т.Шевченка)
Розгорнути