chrome firefox opera safari iexplorer

Біометричні паспорти коштуватимуть удвічі менше за звичайні?

05 червня 2014 о 12:50

Біометричні закордонні паспорти будуть дешевшими від звичайних закордонних паспортів на 40-50%, бо вони будуть виготовлятися тільки на ДП "Поліграфкомбінат «Україна».

Про це сьогодні сказав міністр юстиції України Павло Петренко, перебуваючи у Єдиному центрі надання адмінпослуг.

«Згідно з тією постановою Кабінету міністрів щодо біометричних паспортів, яка передбачає, що паспорти будуть виготовлятися на ДП „Поліграфкомбінат Україна“, вартість паспорту буде здешевлена практично удвічі... Наскільки доповідали на уряді представники Нацбанку, то ціна буде нижчою на 40-50% (порівнянно зі звичайним закордонним паспортом — ред.)», — зазначив він.

Він нагадав, що всі приватні компанії і посередники при виготовлені біометричних паспортів усунуті. Тому, за його словами, «Поліграфкомбінат Україна» налаштовує свої потужності на виготовлення паспортів за більш дешевою ціною.

Петренко також зазначив, що повномасштабна видача біометричних паспортів планується з 1 січня 2015 року. За його словами, біометричні паспорти будуть отримуватися у центрах з надання адмінпослуг.

Крім того, на думку міністра, українці перейдуть поступово, але швидко на такі документи. Адже завдяки біометричним паспортам громадяни зможуть виїжджати до Євросоюзу без візи, повідомляє «День».

Розділи: Суспільство

14 лютого

Інші дати
Лев Писаржевський
1874 – видатний хімік, професор, академік АН СРСР. З 1927 р. – директор створеного з його ініціативи Українського інституту фізичної хімії (нині Інститут фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського НАНУ).
Розгорнути
Трифон Башта
1904 –  засновник української наукової школи промислової гідравліки та гідродинаміки, доктор технічних наук. Під його керівництвом було створено перший в СРСР завод з виробництва гідравлічних приводів.
Розгорнути
День святого Валентина
«Єдиний сенс, єдиний інтерес у житті – любов. Любов є зв’язок зі світом; вона поєднує з предметами, явищами і людьми». Володимир Винниченко
Розгорнути
Народився Петро Шелест
(1908, с.Андріївці Харківська область - 1996) - партійний і державний діяч УРСР та СРСР, перший секретар ЦК КП УРСР (1963-1974).
Розгорнути
Трохима (Трифонів день)
Небо зоряне - березень буде холодніший звичайного, весна пізня
Розгорнути