chrome firefox opera safari iexplorer

Закон про біометричні паспорти прийняли з пропозиціями Януковича

20 листопада 2012 о 11:48

Верховна Рада України прийняла в новій редакції закон про введення біометричних паспортів з пропозиціями президента Віктора Януковича. Про це повідомляє кореспондент УНН.

За закон проголосували у вівторок 243 народних депутати з 355 зареєстрованих у залі.

Нагадаємо, вчора Президент Віктор Янукович заветував закон про єдиний державний демографічний реєстр, який передбачає біометричні паспорти.

Крім того, Президент також представив свої поправки до закону, але проект поки на сайті парламенту відсутній.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович зазначив, що мета закону про біометричні паспорти це виконання вимог Європейського Союзу щодо лібералізації візового режиму. Про те, за його словами, це питання ще потрібно доопрацювати.

«Над цим законом (закон про біометричні паспорти – Ред.) ми дуже багато працювали в різних форматах. Головна мета – це виконання своїх зобов’язань, які ми брали перед ЄС щодо лібералізації візового режиму. Ті вимоги, які сьогодні є для нашої держави, ми зобов’язані виконувати. Це наш обов’язок», — зазначив В.Янукович.

Він також констатував, що навколо цього закону було багато політики.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути