chrome firefox opera safari iexplorer

Державтоінспекція повертає обов'язковий техогляд для приватних авто

17 червня 2014 о 08:35

Державтоінспекція ініціює повернення технічного огляду для всіх автомобілів. Нині цю процедуру проходить лише комерційний транспорт, ідеться в сюжеті ТСН.19:30. 

Інспектори вважають, що контролювати потрібно не лише таксі, маршрутки, автобуси та вантажівки. А й приватний транспорт також. 

У ДАІ свої плани пояснюють традиційно – на дорогах почастішали випадки аварій через поганий технічний стан автомобілів. 

Перед поданням законопроекту до парламенту міліціонери обіцяють вислухати всі побажання громадськості. 

Техогляд в Україні скасували три роки тому. Підставою став формальний підхід до цієї процедури. Читайте також: У Кабміні заспокоїли, що обов'язкового техогляду не буде 

Повертати її планують у дещо зміненому вигляді. 

«Перші три роки автомобіль може і не проходити техогляд. Наступний, може, один раз в рік, чи півтора, чи два. Але коли автомобілю 15-20 років, то, можливо, необхідно проходити і два рази на рік. Таке наше бачення, так ми будемо пропонувати», — пояснив начальник ДАІ України Анатолій Сіренко. 

Раніше повідомлялося, що після скасування обов'язкового техогляду зросла кількість ДТП

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути