chrome firefox opera safari iexplorer

Мобільний телефон може бути вашим ворогом

19 червня 2014 о 09:51

Спеціалісти переконують, що використання мобільного телефону може бути небезпечним для здоров’я людини. Особливо небезпечним він стає при наступанні темряви. Науковці стверджують, що перегляд інформації на мобільному телефоні при темряві може призвести до різноманітних наслідків для здоров’я очей аж до сліпоти.

Так, відомі неодноразові випадки відшарування сітківки через зловживання використання мобільного телефону. До таких наслідків призводить тривале та безперервне використання телефону.

Зазвичай ускладнення від використання мобільного телефону виникають у людей похилого віку, проте такі наслідки можуть стосуватись і людей молодшого віку.

Причиною погіршення зору через використання мобільного телефону є не лише яскравість екрану, але й двовимірність зображення. Тривимірне зображення є природнім для людського ока, а двовимірне призводить до його напруження.

9 червня

Інші дати
Володимир Войцюк
1930 –  український меценат, педагог. Працюючи двірником у США, майже всі свої заощадження виділяв на меценатство: на створення кінострічок «Голод-33», «Нескорений» та «Атентат – Осіннє вбивство у Мюнхені»; пам’ятників Т. Шевченку та І. Франку тощо.
Розгорнути
9 червня відзначають:
  • День працівників текстильної і легкої промисловості.
  • Міжнародний день друзів.
  • Шавуот.
Розгорнути
Народився Іван Мар'яненко
(Петлішенко) (1878, с.Мар'янівка, Кіровоградська область - 1962)  – український актор, режисер, педагог. Автор книг «Минуле українського театру», «Сцена, актори, ролі».  
Ця п'єса почалася вже давно, І лиш тепер збагнув я: то вистава, де кожен власну сутність загубивши, і дивиться, і грає. Не живе (Василь Стус)
Розгорнути
Народився Олександр Яната
(1888, м. Миколаїв – 1938) – український агроном і ботанік. Організатор та редактор «Українського ботанічного журналу», один із засновників заповідників у Кончі-Заспі та Каневі.
 
Розгорнути