chrome firefox opera safari iexplorer

Кожен другий молодий українець не може прожити без соцмереж, – дослідження

22 квітня 2013 о 09:15

Без спілкування у соціальних мережах не зміг би прожити кожен другий молодий українець. 49,6% молоді стверджує, що не уявляють життя без соцмереж. Водночас 47% опитаних вважають, що могли б обійтися без такого спілкування.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження «Сучасна молодь України», проведеного Інститутом Горшеніна. Про це інформує Zaxid.net.

Більшість молодих українців (80,2%) вважають, що не зможуть прожити без мобільного телефону. З них 45,5% обрали відповідь «точно ні», а 34,7% – «скоріше ні». При цьому 18,5% опитаних вважають, що навпаки – змогли б прожити без мобільного телефону.

72% респондентів кажуть, що не уявляють свого життя без Інтернету. Разом з тим, кожен четвертий опитаний (25,9%) запевняє, що міг би обійтися без Інтернету.

Щодо проведення вільного часу, 70,2% молоді каже, що знаходить час на спілкування із реальними друзями. Проте у вільний час молоді люди, як правило, грають у комп'ютерні ігри і проводять час в Інтернеті – 42,6%.

* Дослідження проводилось з 1 по 20 березня, всього було опитано 2000 респондентів віком від 15 до 21 року.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути