chrome firefox opera safari iexplorer

Кожен другий українець за останній рік став жити гірше

28 жовтня 2011 о 09:06

Половина населення (50,7%) зазначає погіршення їхнього матеріального становища за останні 12 місяців. При цьому 44,8% опитаних вказали на те, що їхнє матеріальне становище не змінилось, і лише 3,6% вважають, що їхнє матеріальне становище покращилось.

Такими є результати всеукраїнського опитування, яке на початку жовтня провело «Українське демократичне коло» на замовлення Інституту політики.

На погіршення матеріального становища за останні 12 місяців указує більшість населення Західного та Центрального регіонів (відповідно 53,6% і 58,9%), а також відносна більшість Південного регіону (48,9%).

Більшість населення Східного регіону (56,1%) констатує незмінність матеріального становища.

Кожній десятій українській родині (10,5%) не вистачає грошей навіть на їжу, а 41,6% домогосподарств, хоча й вистачає грошей на їжу, але купувати одяг чи взуття вже складно.

Частки сімей, яким не вистачає грошей навіть на їжу, у Західному, Південному та Східному регіонах є фактично однаковими (відповідно 8,4%, 9,5%, 8%), а в Центральному регіоні таких налічується 14,8%.

«Рідна країна»

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути