chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні знайшлося 2% жителів, готових відпочивати в окупованому Криму

25 червня 2014 о 12:15

Незважаючи на анексію Криму Росією, 2% українців планують відпочити на півострові цього року.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, повідомляє Еспресо.TV. Найбільша кількість тих, хто планує відпочити в Криму, сконцентрована у східному регіоні (7% мешканців). Для порівняння у центральному та південному регіоні ствердно відповів 1% респондентів, у західному — 2% опитаних.

Дослідження виявило, що 62% українців взагалі не планують відпочивати. Втім, незважаючи на ситуацію в країні, ця кількість дещо зменшилася порівняно з 2013 роком (68%). 

Кількість тих, хто не має можливості кудись поїхати складає 17% (у 2013 таких було 21%). Спеціалісти пояснюють таку різницю відсутністю Криму у вибірці цього року.

З-поміж українців на першому місці за популярністю виявився відпочинок у Карпатах та у заміських будинках (по 7%). До родичів у село планують їхати 4% опитаних. Кількість тих, хто планує поїхати відпочивати за кордон складає 3%. Не визначилися з відпусткою 15% опитаних (вдвічі більше, ніж рік тому).

Найбільша кількість тих, хто планує відпочинок за кордоном, сконцентрована у західному регіоні (5%). У центральному та південному регіоні ствердно відповіли 2%, у східному — 3% опитаних.

Опитування проводилось з 29 квітня по 11 травня 2014 року. Методом особистого інтерв'ю було опитано 2022 респонденти, що мешкають у 110 населених пунктах усіх областей України за виключенням Криму.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що кількість росіян, які відпочиватимуть цього року в Криму, збільшилася на 1%.

Джерело: УНІАН
Розділи: Туристичні новини

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі