chrome firefox opera safari iexplorer

«Живі шахи» на ВДНГ.Завітайте!

19 червня 2014 о 09:43

«Живі шахи» — це шахова партія, де кожен учасник грає роль однієї з шахових фігур на великій шахівниці. Якщо ви не вмієте грати в шахи — можете вчитися по ходу, в кожній команді (білі/чорні) будуть люди, які вміють грати.

Кожен хід вирішується обговоренням всередині команди, ми граємо в колективну гру!

Місце: ВДНХ, майданчик за Центральним павільйоном (павільйоном № 1), центральний павільйон — прямо навпроти входу. Обійдіть його, майданчик для гри знаходиться за ним.

Вхід на ВДНГ безкоштовний. І участь у грі — теж.

Час: субота, 21 червня. Початок о 16:00.

На ВДНГ зараз також проходить Арт-пікнік Слави Фролової, так що, після інтенсивної гри в шахи, ви знайдете там і інші цікаві і розважальні заходи для себе (теж всі безкоштовні).

15 липня

Інші дати
Народився Олександр Хвиля
(1905, с.Олександро-Шультине, Донецька область – 1977) - український актор. Упродовж життя зіграв понад 70 ролей, поміж яких Устим Кармелюк, Савка Троян та О.Пархоменко стали класичними в українському кіно.  
«Народ не візьмеш на макуху Від зоддаля розрізнить чин: І хто є син його по духу, І хто – по духу! – сучий син» (Борис Олійник)
Розгорнути
Народився Микола Кільчевський
(1909, м. Кам'янець-Подільський, 1979) - український вчений у галузі механіки і математики. Працював у напрямку теорії потужності та аналітичної механіки.
Розгорнути