chrome firefox opera safari iexplorer

Відтепер столичне метро працює на годину довше

08 червня 2012 о 09:07

З 7 червня по 2 липня, на період роботи офіційної фан-зони на вулиці Хрещатик та Майдані Незалежності, роботу метро буде продовжено на одну годину.

Про це повідомляє прес-служба підземки.

Разом з тим у в дні проведення футбольних матчів на НСК «Олімпійський» (початок о 21.45) 11, 15, 19, 24 червня, 1 липня та заходів на офіційній фан-зоні 13 червня – на дві години.

Станція "Майдан Незалежності" з 00.00 7 червня до 6.00 2 липня буде зачинена для входу та виходу пасажирів. У зазначений період станція працюватиме як пересадочна з лінії на лінію.

Станції «Олімпійська» та «Палац спорту» з 17.45 до 21.45 та на одну годину після закінчення матчів на НСК «Олімпійський» 11, 15, 19, 24 червня та 1 липня будуть зачинені для входу та виходу пасажирів. Станцію «Олімпійська» поїзди проїжджатимуть без зупинки.

У зазначений період, у разі необхідності, в залежності від пасажиропотоку можливе обмеження входу пасажирів на станції «Хрещатик», «Театральна» і «Площа Льва Толстого» та, при необхідності, закриття входу на станції «Хрещатик» і «Театральна».

У період з 7 червня по 1 липня з 22.00 до закінчення руху поїздів будуть передбачені додаткові резервні склади для видачі їх, при необхідності, на лінії.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі