chrome firefox opera safari iexplorer

10 способів схуднути без дієт

31 липня 2014 о 10:22

Дієтологи запевняють, що скинути вагу можна, не виснажуючи себе голодуванням.

1. Відволіктися. Якщо зайнятися улюбленою справою, свідомість переключиться на щось більш цікаве, ніж очікування їжі.

2. Тримати здорову їжу ближче. Нехай на тарілці поряд з комп’ютером будуть не печенюшки, цукерки і ковбаса, а овочі і фрукти.

3. Довше спати. Доведено, що якщо людина спить менше 5 годин на день, його вага мінімум на третину більше, ніж був би при 7-годинному сні.

4. Їсти сидячи. Виявляється, в сидячому положенні людина їсть більш усвідомлено, а бездумне поглинання їжі, наприклад, під час фуршету – це головний ворог схуднення.

5. Салат їсти в останню чергу. Ідеально, якщо це буде ваша вечеря.

6. Навчитися розслаблятися. Чим менше у вашому житті стресу, тим менше зайвих кілограмів.

7. Забути про дієтичну газовану воду. Від неї теж поправляються, причому відчутно! 10 років щоденного вживання однієї склянки цього напою призведе до того, що розмір талії виростає на 70%.

8. Зробити просту воду улюбленим напоєм.

9. Обмежити кількість йогуртів. Не слід зовсім виключати йогурти з раціону, але однієї порції в день цілком достатньо.

10. Вибирати між алкоголем або десертом. Якщо за вечерею ви випиваєте пару келихів вина, та ще й з’їдаєте десерт, то ваш організм отримує від 500 до 1000 калорій додатково. Якщо не хочете зайвих калорій, зупиніться на чомусь одному.

— Я взагалі проти дієт, тим більше, голодування, які проводяться без контролю фахівця, – зазначила лікар-дієтолог Лариса Буткова. – Дуже часто такі дієти призводять до зворотного ефекту – обмін речовин сповільнюється і людина починає поправлятись навіть у тому випадку, якщо практично нічого не їсти. Що стосується даних рад, то вони цілком прийнятні, оскільки відносяться до принципів здорового харчування та здорового способу життя.

23 грудня

Інші дати
Народився Степан Тимошенко
(1878, с.Шпотівка, Сумська область – 1972) – український вчений у галузі механіки. Автор фундаментальних праць з теорії опору матеріалів, теорії пружності та коливань. Один із організаторів і перших академіків Української академії наук. Основоположник школи прикладної механіки в США.
Розгорнути