chrome firefox opera safari iexplorer

«Країна мрій» розпочнеться 5 липня

01 липня 2014 о 10:50

5-6 липня у парку «Феофанія» пройде XI Міжнародний етнічний фестиваль «Країна Мрій».

Як повідомляє сайт фесту, цього року зросте кількість сцен і інтерактивних зон, а відвідувачі свята познайомляться з кращими артистами з різних куточків світу.

Увазі глядачів представлять 20 сцен та зон. Зокрема, фольклорну, обрядову, козацьку сцени, зону здоров’я, книжкову ярмарку тощо.

Для відвідувачів виступатимуть Олег Скрипка та Джаз-кабаре «Забава» (французька програма), гурт «Бумбокс» та Роман Гриньків (Україна), гурт з Нігеру «Toumast», індійсько-британський проект «Kissmet», серби «Earth Wheel Sky Band», «Miazsz» (Польща), Кабаре-бенд «Серебряная Свадьба» (Білорусь), «Перкалаба», «The Вйо» та багато інших.

Серед нововведень фестивалю – нова сцена під назвою «Театр-кабаре», «Обрядовий майданчик», електронний простір «Етно-Диско-Лаунж», виставки картин і фото.

Також у рамках фестивалю пройде «VII Літературна Країна Мрій».

Традиційно на відвідувачів чекатиме книжковий ярмарок, участь у якому візьмуть близько 50 видавництв («Грані-Т», «Нора-Друк», «Видавництво Старого Лева», «Зелений Пес», «Наш Формат», «Смолоскип», «Балтія-Друк», «Кальварія», «Свічадо», «Фонтан казок» та інші).

Серед книжкових будиночків-наметів читачі зустрінуть Івана Андрусяка, Антіна Мухарського з його книгомобілем, автора Акту про Незалежність Левка Лук'яненка, Сашка Лірника.

«Брати Капранови виступлять із музичною програмою, Ірена Карпа розповість про нову книгу, Олександр Ірванець та Келя Ликеренко частуватимуть іронічними віршами. Представлять свою творчість на розсуд глядачів літературні об’єднання „Перехрестя“, „Гак“, „Севама“, „Маруся“ та ін. І це ще не всі цікавинки», — повідомляють організатори.

Для найменших відвідувачів працюватиме Дитяча галявина.

Вивчити програму фестивалю можна тут.

Місце проведення: парк «Феофанія», вул. Академіка Лебедєва, 32.

Як доїхати:

— від станцій метро «Печерська», «Дружби народів», «Либідська», «Васильківська», «ВДНГ»: маршрутний автобус № 548 до зупинки парк «Феофанія»;

— безкоштовні маршрутні автобуси «Країна Мрій»: м. «Теремки» — парк «Феофанія».

Вхід на «Країну Мрій» платний: дитячий квиток коштує 20 гривень, дорослий — 100 гривень.

73

13 квітня

Інші дати
Народилася Оксана Іваненко
(1906, м. Полтава - 1997) - українська письменниця, педагог, видавець. Автор численних казок та оповідань для дітей, повістей "Друкар книжок небачених", "Рідні діти", "Богдан Хмельницький", біографічних романів "Тарасові шляхи", "Марія", книжки спогадів "Завжди у житті".
Розгорнути
1928 — на екранах Києва відбулася прем’єра художнього фільму Олександра Довженка «Звенигора»
Сюжет фільму охоплює дві тисячі років буття і розповідає про багато етапів історії України: від скіфів і варягів до більшовиків та білогвардійців. За цю картину О.Довженко був «таврований» клеймом буржуазний націоналіст.
«Фільм усе більше починає звучати невимовною чарівностю. Чарівностю своєрідної манери мислення. Дивним переплетенням реального з глибоко національною поетичною вигадкою. Гостросучасного і разом з тим міфологічного. Гумористичного і патетичного. Чогось гоголівського. В повітрі носилося: серед нас нова людина кіно, майстер з власним обличчям.» (Сергій Ейзенштейн)
Розгорнути