chrome firefox opera safari iexplorer

На вихідних у Києві стартує черговий етно-фестиваль «Країна мрій»

21 червня 2011 о 17:41

Етнофестиваль «Країна мрій» стартує цими вихідними. Свої ремесла покажуть народні майстри, відбудуться козацькі розваги і дитячі забави, змагатимуться між собою кобзарі і бандуристи.

Гостей фестивалю вчитимуть танцювати, робити дитячі іграшки, витинанки, каліграфічно писати і варити папір. На літературному майданчику - поети та письменники читатимуть вірші і варитимуть юшку. Уперше на «Країні мрій» буде і показ мод в етно-стилі від українських дизайнерів. Два вечори поспіль на головній сцені співатимуть, окрім самого організатора Олега Скрипки, етнічні колективи з Росії, Білорусі, Франції, США і Канади.

Олег Скрипка, ініціатор етно-фестивалю «Країна мрій»: «То можна помоднічать, можна шось подивитися і, традиційно, буде конкурс вишиванок, традиційно буде гарний настрій, і я боюся, що традиційно буде дощ. Перший раз нам вдалося запросити гостей з-за океану — автентичний колектив із Монреаля і етно-джазовий бенд, який називається „Хазматмадін“, із Нью-Йорка».

Дмитро Капранов, організатор літературної «Країни мрій»: «На „Країні мрій“ казан буде більший, два десятилітрові казани, і задача письменника буде не тільки розповісти, а й зварити реально десять літрів юшки. Буде шість юшок — по три на день».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути