chrome firefox opera safari iexplorer

Збірна України з баскетболу переграла діючих чемпіонів Європи з Франції

17 серпня 2014 о 15:27

Національна збірна України, яка нині готується до чемпіонату світу, провела другий поєдинок на Tournoi International 2014 d’Antibes у Франції, де обіграла діючих чемпіонів Європи – збірну Франції — 63:56. 

Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України. 

В стартовому складі збірної України вийшли Джетер, Гладир, Липовий, Корнієнко і Натяжко. Протягом перших 7 хвилин гар і рахунок були рівні — 11:11. Проте, в наступні дві хвилини французи здійснили ривок – 7:0, а крапку в чверті кидком згори поставив Кравцов – 18:13. Другу десятихвилинку розпочали Мішула, Забірченко, Пустозвонов, Зайцев і Кравцов, утім за пару хвилин головний тренер збірної України знову випустив стартову п’ятірку. І це дало свій результат. Останні чотири з половиною хвилини перед великою перервою наші хлопці виграли 11:0 (7 очок у Джетера і 4 у Натяжка). Тож відпочивати в лідерах пішли українці – 33:30.

Третю чверть розпочали Джетер, Гладир, Липовий, Корнієнко і Натяжко. Нарешті здалеку влучив Сергій Гладир, закинувши свій єдиний з п’яти спроб 3-очковий, а Корнієнко з лінії штрафних робить рахунок 38:31. Таким чином, попередні сім хвилин ігрового часу українці виграли з перевагою 14:1. В подальшому українці впевнено утримували свою перевагу. В кінцівці французам лишалося тільки фолити, але Юджин Джетер не хибив виконуючи штрафні кидки.

Таким чином, команда Майка Фрателло здобула перемогу над діючими чемпіонами Європи.

Нагадаємо, що в першому матчі турніру збірна України поступилася команді Австралії. 

17 серпня українці проведуть останній матч турніру — зі збірною Філіппін.

Як повідомляв УНІАН, збірна України готується до дебютного у своїй історії Чемпіонату світу. На світову першість команда потрапила завдяки вдалому виступу на Євробаскеті-2013 у Словенії, де посіла підсумкове 6-е місце.

Чемпіонат світу-2014 з баскетболу пройде в Іспанії з 30 серпня по 14 вересня.

Джерело: УНІАН
Розділи: Спорт в Україні

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі