chrome firefox opera safari iexplorer

Збірна України почала готуватися до матчу проти Франції

16 листопада 2013 о 22:01

Збірна України під керівництвом Михайла Фоменка вже в суботу, 16 листопада, почала готуватися до повторної гри проти Франції, повідомляє Кореспондент.net.

Після вчорашнього матчу плей-офф раунду кваліфікації на чемпіонат світу-2014 між збірними України і Франції, який відбувся в Києві, гравці збірної України отримали можливість перепочити.

Михайло Фоменко надав команді півдня відпочинку в суботу, 16 листопада. Частина футболістів, які проживають у Києві, вирушили додому, деякі футболісти виїжджали на прогулянку в місто, деякі вважали за краще відпочити в готелі в Козині, де українці готуються до всіх своїх матчів.

Збір команди було призначено на 16.00. Після цього футболістів, які не брали участь у київському матчі, чекала повноцінне тренування, гравці, які відіграли матч з Францією, провели відновлюючі заняття, обмежившись легкої пробіжкою й розминкою.

Зараз головним завданням тренерського штабу та медичного персоналу збірної є завдання відновлення кондицій футболістів, оскільки команда витратила багато сил у першому матчі.

Крім того, крім дискваліфікації Федецького і Кучера, які планують відправитися до Парижа разом з командою, у деяких футболістів після київського матчу є пошкодження, які треба залікувати до вильоту збірної в Париж.

Завтра збірна проведе ще одне тренування, а в понеділок візьме курс на Францію.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути