chrome firefox opera safari iexplorer

Київський зоопарк перенесуть за місто — ЗМІ

05 вересня 2014 о 15:10

На місці зоопарку планують побудувати розважальний комплекс.

Київська міська рада має намір перенести зоопарк з центру міста за його межі. Про це виданню УРА-Інформ повідомили у постійній комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Як повідомляється, територію площею 40 га у центрі міста планують передати під забудову розважального комплексу. Видання зазначає, що за їхніми даними, питання передачі землі лобіюють представники будівельних компаній, які увійшли до складу комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.
Розділи: Суспільство

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути

Новини Дивитися всі