chrome firefox opera safari iexplorer

З 1 жовтня розпочинається призовна кампанія

30 вересня 2014 о 11:07

Третя хвиля мобілізації в Україні завершилася. У військових комісаріатах розпочали підготовку до осінньої призовної кампанії.

«Йдуть підготовчі заходи, працюють медкомісії у військоматах», — повідомив обласний військовий комісар Ігор Павлюк. 

Вимоги щодо кількості призовників в області він не озвучує, лише каже, у рази більше, аніж минулого року. 

Нагадаємо, навесні призову до війська не було, рік тому набрали мінімальну кількість армійців до 300 юнаків, більшість новобранців проходили службу у внутрішніх військах. 

Призовна кампанія розпочнеться з 1 жовтня. 

Заступник секретаря РНБО Михайло Коваль запевнив, що прийняті на військову службу строковики не будуть залучатись до виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції.

Джерело: ntktv.ua
Розділи: Суспільство

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути

Новини Дивитися всі