chrome firefox opera safari iexplorer

«Армія подарунків» — у найбільших містах України

27 листопада 2014 о 10:45

“Вони зустрічатимуть Новий Рік у окопах. Аби ми могли святкувати. Тож новорічний подарунок має отримати кожен боєць на кордоні та в зоні АТО — щоби в наших сміливих хлопців та дівчат було хоча б трошечки свята”.
 
У тому головна ідея проекту “Армія подарунків”, до якого вже долучилися найбільші українські міста: Харків, Львів, Київ, Дніпропетровськ, Одеса та Кривий Ріг.
 
Новорічні подарунки бійцям готують у різних куточках України. З міст, де “Армія подарунків” ще не має своїх точок, подарунки надсилають Новою Поштою — волонтерській групі Help Army, яка, власне, й стала ініціатором проекту.
 
Сьогоднішні партнери “Армії подарунків” — група Help Army, фонд “Підтримай армію України!”, ГО “Патріот”, волонтерська ініціатива “Воля та Торнадо”, благодійні фонди “Добрий самарянин”, “Харків із тобою”, “Мир і порядок”, “Єдина родина”, Сестринська сотня Дніпропетровська та Жіноча сотня Кривого Рогу. Адреси, куди приносити подарунки в цих містах, можна дізнатися на сторінці facebook.com/armyofgifts.
Ініціатори проекту нагадують, що до нього можуть долучитися які завгодно інші волонтерські групи та об’єднання. Кожна волонтерська група відвезе зібрані нею подарунки своїм підшефним. А якщо можливості довезти група не має, тоді їй допомжуть інші.
 
У Харкові групи дівчат щотижня зустрічаються для того, аби зробити бійцям подарунки: кажуть, гуртом і веселіше, і корисніше. “Дивіться, як це працює: незнайома нам Інна з Одещини підкинула ідею робити патріотичні малюнки на флягах, так само незнайома мені Марія купила фляги, Дарина знайшла фарби і придумала зняти візерунки-обереги з писанок, і ми втрьох зі ще однією дівчиною їх розмалювали, — говорить художниця Світлана Акатьєва. — Це свого роду художня толока”.
 
“Круто, якщо подарунок буде зроблений власноруч, — переконана одна з ініціаторок акції, Іванна Скиба-Якубова, група Help Army. — Зв’яжіть шапку чи шалик, вишийте оберіг чи намалюйте стійкими фарбами тризуб на флязі — і замерзлий хлопець у холодному окопі знатиме, що ви про нього думаєте, а отже, все не даремно. Не вмієте робити руками — купіть труси з яким-небудь суперменом чи просто упаковку шкарпеток, повірте, отримати нові чисті шкарпетки для солдата це вже справжнє свято”.
 
Анна Сандалова, фонд “Підтримай армію України”, просить не забувати про такі корисні в польових умовах речі, як термокружки, термобілизна, складані ножі, ліхтарики та механічні годинники — те, що буде не просто приємним, а ще й корисним.
А Жанна Великова з криворізької Жіночої Сотні нагадує про домашні солодощі: “Це наче привіт із дому, з часу, коли вся сім’я збиралася за святковим столом”.
 
Як передати подарунки солдатам
 
Принести на волонтерські склади:
ХАРКІВ:
Help Army
— телекомпанія Приват-ТВ, вул. Пушкінська, 79;
— склад на Комсомольскому шосе, 77;
— магазин «Нова Вода», Московський проспект, 191;
БФ «Єдина родина»
— вул. Мельникова, 2, 3-й поверх ;
БФ «Мир і порядок»
— вул. Гоголя, 11
— ТРЦ «Дафі», 1-й поверх, біля супермаркету Fozzy
КИЇВ:
— вул. Васильківська 1, офіс 118 (фонд «Підтримай армію України!»)
— вул.Пушкинська 28-А, з 10:00 до 21:00, тел. 044 592 07 24 (ГО «Патріот»)
ЛЬВІВ:
— вул. Козельницька, 2а, 067 68 09 142 (група «Воля та Торнадо»)
КРИВИЙ РІГ:
Жіноча Сотня:
— фотостудія «Імідж», вул. С.Перовської,9
— КГЦ «Шелтер +», вул. Армавірська,28
067 638 35 19, Світлана
ОДЕСА:
БФ «Добрий самарянин»:
сквер Гамова, 3, контактний телефон: 0973757229, Наталя
2. Безкоштовно надіслати Новою Поштою:
— склад №10, ул. Чайковского, 7/9, получатель Константин Калметьев, +380 50 6690643 (подзвоніть Кості, спитайте промокод)
— склад № 28, ул. Культуры, 23, получатель Иванна Скиба-Якубова, +380 97 905 82 98
 
Переказати гроші на рахунки груп-партнерів
 
— з поміткою “на новорічні подарунки бійцям”
 
Докладнішу інформацію ви можете отримати від організаторів акції:
PR-аґенція “Bagels&Letters”, волонтерська група Help Army,
Іванна Скиба-Якубова,
+380 97 905 82 98, ivanna@bagels-letters.com

Джерело: inform.kharkov.ua
Розділи: Суспільство

28 березня

Інші дати
Дмитро Гнатюк
1925 –  видатний оперний співак. Перший виконавець легендарних пісень «Два кольори» і «Києве мій». Соліст, а з 1988 р. – головний режисер Національного театру опери та балету ім. Т.Шевченка. Герой України.
Розгорнути
Олекса Гірник
1912 – український дисидент, політв’язень. У 60-ту річницю проголошення самостійності України Центральною Радою, 22 січня 1978 р., вчинив самоспалення біля могили Т.Шевченка на Чернечій горі на знак протесту проти русифікації. Герой України (2007, посмертно).
Розгорнути
Народився Юліан Бачинський
(1870, с.Новосілка Тернопільська область – 1940) - український громадський і політичний діяч, публіцист, автор праці «Україна Irredenta», в якій обґрунтував необхідність створення української незалежної держави.
"Вільна, велика, політично самостійна Україна, одна, нероздільна від Сяну по Кавказ!". (Юліан Бачинський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі