chrome firefox opera safari iexplorer

Кабмін відкрив «пункт прийому подарунків» для чиновників

28 листопада 2011 о 08:06

Кабінет Міністрів затвердив спеціальний порядок прийому подарунків від громадян. Тепер чиновники зможуть отримувати сувеніри суворо «за процедурою».

Згідно з урядовою постановою, в Україні з'явиться спеціальний «пункт прийому» дарунків. Працівники цього органу збиратимуть всі дари і протягом місяця передаватимуть їх тій державній інстанції, якій вони призначені, з'ясувала «Комсомольська правда в Україні».

При цьому від анонімів дарунки прийматися не будуть: «приймальник подарунків» зобов'язаний скласти акт прийому-передачі, в який буде вписано паспортні дані, місце роботи і адреса проживання дарувальника.

«Передача дарунка здійснюється в адміністративному приміщенні органу, про що складається акт приймання-передачі», — сказано в документі.

Уповноважена особа передає дарунок матеріально-відповідальній особі органу з одночасним складенням такого акта у двох примірниках.

«Операції, пов'язані з передачею дарунка органові, відображаються в бухгалтерському обліку відповідно до законодавства», — зазначено в постанові.

І навіть при цьому сам подарунок дійде до адресата лише після того, як його оцінить спеціальна комісія.

«З метою оцінки вартості дарунка, вирішення питання про можливість його використання, місця і терміну зберігання орган утворює комісію у складі не менше трьох осіб, одним з яких є фахівець з оцінки майна», — йдеться в документі.

Ця комісія повинна буде протягом місяця провести засідання, на якому вона оцінить вартість подарунку і ухвалить рішення про подальшу його долю.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути