chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві діє гаряча лінія для прийому скарг на НЛО

26 січня 2012 о 11:37

У Києві з'явилася гаряча лінія для прийому скарг на НЛО та інші аномалії. На дзвінки відповідають уфологи-аматори, які відбирають найнеймовірніші і найменш зрозумілі історії про невпізнані літальні об'єкти і передають їх для подальших досліджень до Всеукраїнського центру аномалій «Зонд».

Як пише «Сегодня», творці гарячої лінії з прийому скарг на аномалії — члени Всеукраїнської громадської організації уфологічної УФОДОС, для яких дослідження НЛО — хобі.

Як з'ясувалося, найчастіше люди скаржаться на кулі в небі, що світяться червоним і пульсують.

Зі слів голови ЗОНД Артема Білика, за рік вони отримують близько 50 повідомлень про аномальні об'єкти по всій Україні.

«Більшість з них в Києві, — зазначив він. — Повідомлення про неймовірний феномен, який досі не розгадано, надійшло кілька років тому із села Яблунівка під Києвом. Там сотні людей бачили НЛО трикутної форми».

Також він зазначив, що в День незалежності в Києві кілька десятків людей бачили дивний круглий об'єкт, який «висів» над пам'ятником Батьківщині-матері, періодично зникав і з'являвся.

Нагадаємо, минулого року шведські шукачі скарбів хотіли знайти на дні Балтійського моря старовинний корабель з вантажем шампанського, а знайшли щось, схоже на невпізнаний літальний об'єкт.

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути