chrome firefox opera safari iexplorer

Кабмін оновив свій сайт за 330 тисяч гривень

09 січня 2012 о 16:15

Кабінет Міністрів Україні кардинально оновив дизайн свого сайту. Виконавцем нового порталу для уряду стала компанія «Софтлайн-IT», яка перемогла на тендері, де була єдиним учасником.

Вартість робіт склала 330 тисяч гривень. Ця ж компанія запускала сайт Кабміну (kmu.gov.ua) в 2002 році, а протягом 2003—2009 років здійснювала його технічну підтримку та супровід.

Новий портал містить, як і раніше, кілька головних розділів — інформацію про уряд і його діяльності, органи влади, нормативно-правову базу, звернення громадян тощо.

Крім того, на оновленому сайті розширено функціонал Медіаматеріали — фото та відео. У шапці сайту містяться іконки соціальних мереж, однак клікабельним з них є лише Twitter i Facebook, в той час як Google+ і Blogger взагалі не працюють.

Примітно, що в розділі Блоги на сайті Кабміну міститься перелік блогів міністрів, які були створені на базі Укрінформу в листопаді, і тільки прізвище Миколи Азарова веде на його сторінку в Facebook.

При цьому англомовна версія сайту Кабміну має урізані можливості.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути