chrome firefox opera safari iexplorer

Правила прийому вже оприлюднила переважна більшість вишів

04 лютого 2011 о 16:34

З більш ніж 350 вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації правила прийому абітурієнтів у 2011 році не оприлюднили тільки 38 навчальних закладів.

До завершення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання, що дає право на вступ до вищих навчальних закладів України у 2011 році, залишається менше місяця, однак деякі виші досі не оприлюднили власні правила прийому абітурієнтів.

Зазначимо, правила прийому мають бути оприлюдненні вищими навчальними закладами з метою своєчасного інформування учасників ЗНО про умови прийому в 2011 році, у тому числі про переліки конкурсних предметів, визначених для вступу на відповідні напрями підготовки (спеціальності) кожного навчального закладу.

Відповідно до результатів моніторингу офіційних інтернет-сторінок та веб-сайтів вітчизняних вищих навчальних закладів, на предмет оприлюднення умов вступу у 2011 році, що був проведений «Osvita.ua», умови прийому не оприлюднили переважно вищі навчальні заклади приватної форми власності, а також державні навчальні заклади, що не належать до сфери підпорядкування Міністерства освіти і науки.

З 38 вищих навчальних закладів, що не оприлюднили правила прийому, третина (13 вузів) знаходяться у Києві. У Львові та Львівській області правила прийому не оприлюднили 4 виші, стільки ж у Київській області. У Донецьку та Івано-Франківську по три таких вузи. Решта приходиться на інші регіони України.

Слід зазначити, що в країні є вищі навчальні заклади, що не мають власних веб-сторінок у мережі, а також виші, що не підтримують власні сторінки в актуальному стані, в т.ч. не повідомляють про плани проведення вступної кампанії цього року, таких близько 3%.

Також в країні вперше оприлюднено інформацію про укрупнення вищих навчальних закладів. Так, у повідомленні, оприлюдненому на сайті Київського інституту інвестиційного менеджменту, йдеться про те, що в результаті відповідних домовленостей інститут увійде до структури Міжрегіональної академії управління персоналом.

Моніторинг не охоплював відокремлені підрозділи, філії та інші структурні представництва вищих навчальних закладів в різних регіонах.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини освіти Освічена

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути