chrome firefox opera safari iexplorer

Дві українські тенісистки вийшли до півфіналів міжнародних турнірів

13 листопада 2014 о 14:06

Дві українські тенісистки – Надія Кіченок і Анастасія Васильєва – вийшли до півфіналів міжнароднів турнірів на азіатському континенті, передає УНН з посиланням на Тенісний портал України.

Надія Кіченок потрапила до півфіналу турніру ITF з призовим фондом 75 000 доларів в Дубаї, ОАЕ. У чвертьфінальному матчі дніпропетровчанка переграла Олександру Панову з Росії – 6:7(5), 6:3, 6:3. На рахунку українки 4 ейси і 7 подвійних помилок.
Наступна суперниця Надії визначиться в поєдинку між Андреєю Міту з Румунії та японкою Кіміко Дате-Крумм.

Анастасія Васильєва ж зіграє в півфіналі 25-тисячника в Мумбаї, Індія. До цієї стадії харків'янка, посіяна під другим номером, потрапила, обігравши восьму ракетку турніру Анкіту Райну з Індії – 6:4, 6:3.

Суперницею Анастасії у півфіналі стане переможниця матчу між співвітчизницею — Софією Ковалець (6) з міста Рівного — і словенкою Тадеєю Майєріч (4).

Джерело: День
Розділи: Спорт в Україні

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути