chrome firefox opera safari iexplorer

Кияни платитимуть за квартири в три рази більше

20 листопада 2014 о 17:01

Жителям столиці прийшли платіжки з новими тарифами на опалення.

Платити за комунальні послуги в зимовий період жителям Києва доведеться в три рази більше. Про це свідчать нові тарифи, виставлені в квитанціях жителів за жовтень.

Оскільки тепло в київських квартирах включили тільки до кінця жовтня, сума громадянам за тепло нарахована невелика. Разом з тим, вже позначений новий тариф — це 9,22 гривні за метр квадратний опалювальної площі. Попередній тариф становив 2,91 гривні.
 
Таким чином, за листопад жителю однокімнатної квартири площею 33 м² доведеться сплатити 304 гривні. За тепло у трикімнатній квартирі площею, наприклад, 70м² доведеться віддати 645 гривень на місяць.
 
У прес-службі КМДА в коментарі Корреспондент.net зазначили, що не слід забувати про нововведення при оплаті. «З урахуванням підвищення тарифів на послуги ЖКГ, дійсно, киянам доведеться платити в рази більше. Але за тепло тепер необхідно платити тільки в період його подачі. Раніше платили цілий рік».

 
У КМДА рекомендують уважно заповнювати квитанцію за жовтень, адже в цьому місяці вводяться нові зразки платіжок. Також у листопаді було проведено низку перерахунків, у зв'язку з чим громадянам могли принести кілька квитанцій або дані з помилками. Всі питання необхідно уточнювати в місцевих ЖЕКах або звертатися до контакт-центру міста Києва.
 
Термін дії пільгових тарифів продовжений на 10 днів, до 30 листопада.
 
Нагадаємо, з липня 2014 року в Києві підняли ціну на гарячу воду з 16,24 до 28,6 гривень за кубічний метр.

Розділи: Суспільство

6 червня

Інші дати
Вознесіння Господнє (у християн східного обряду)
Свято Вознесіння Господнього належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов'язане із святом Воскресіння Ісуса Христа. Відзначається воно на сороковий день після Великодня.
Розгорнути
Євген Вульф
1885 – український та російський учений-ботанік, біогеограф, флорист. Автор гербарію кримської флори, організатор Ботанічного музею, склав першу ботаніко-географічну карту цього регіону
Розгорнути
Народився Михайло Микиша
(1885, м.Миргород, Полтавська область - 1971) – український оперний та камерний співак, педагог.
 
Розгорнути
Народився Осип Дерибас (Дон Хосе де Рибас)
(1749, м. Неаполь, Італія  - 1800) – російський адмірал іспанського походження, засновник одеського порту та м. Одеси.
 
Розгорнути
Народився Ігор Сікорський
(1889, м. Київ — 1972) – український інженер, авіаконструктор, один з піонерів авіа будівництва, «батько» світового вертольотобудування. Створив літаки «Гранд», «Русский витязь», «Илья Муромец», які поклали початок багатомоторній авіації. На літаках Сікорського були вперше здійснені рейси через Атлантичний та Тихий океани.
«Сікорський – людина, яка втілила мрію Леонардо да Вінчі» (Михайло Згуровський)
Розгорнути
1768 – Максим Залізняк та Іван Ґонта підняли повстання гайдамаків проти поляків (початок Коліївщини)
Колії́вщина — селянсько-козацьке повстання на Правобережній Україні у 1768 році проти кріпосницького, релігійного та національного гніту шляхетської Польщі. Очолив це повстання виходець із запорозької бідноти Максим Залізняк, а його найближчим сподвижником став Іван Гонта. Коліївщина стала найвищим етапом гайдамацького руху.
Сини мої, гайдамаки! Свiт широкий, воля, - Iдiть, сини, погуляйте, Пошукайте долi. Сини мої невеликi, Нерозумнi дiти, Хто вас щиро без матерi Привiтає в свiтi? Сини мої! орли мої! Летiть в Україну, - Хоч i лихо зустрiнеться, Так не на чужинi. (Тарас Шевченко)
Розгорнути