chrome firefox opera safari iexplorer

«Слов’янський марш» у Києві так і не відбувся, але без міліції не обійшлось

04 листопада 2014 о 14:07

«Слов’янський марш» в Києві, проведення якого анонсував лідер російських націоналістів Дмитро Дьомушкін, так і не відбувся.

Як повідомляє кореспондент Соцпорталу, о 12:00 на Майдані Незалежності зібрались біля 70 чоловік, більшість з яких склали журналісти.

Декілька присутніх активістів заявили, що дізнались про «Слов’янський марш» зі ЗМІ та прийшли протидіяти цьому заходу, однак на місці жодного учасника і, тим більше, організатора так і не знайшли.

На Майдані також були присутні біля 30 молодих людей в спортивному одязі, в тому числі зовсім школярів. Своїх цілей вони не озвучували, однак і активності не проявляли.

Головним же ньюз-мейкером дня став літній чоловік з Майдану, який досить голосно дискутував на політичні теми з оточуючими. Його відразу обступили десятки журналістів з камерами, а через декілька хвилин представники міліції вивели з площі.

На цьому «Слов’янський марш» у Києві завершився.

Джерело: Соцпортал
Розділи: Суспільство

19 грудня

Інші дати
День Святого Миколая
Православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни пам'ятають його та шанують як історичну особу та великого святого. В Україні та в інших країнах світу цей святець став прообразом міфічної фігури Санта Клауса. Святий Миколай зараховується до лику святих: як такий опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників.
Розгорнути
День адвокатури
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике громадське значення цієї правозахисної інституції в Україні…» згідно з Указом Президента України «Про День адвокатури» від 2 грудня 2002 року № 1121/2002.
Розгорнути
Народився Микола Андрусов
(1861, м. Одеса – 1924) – геолог, знавець неогенових відкладів, палеоеколог, дослідник Чорноморського басейну. Праці М.Андрусова складають епоху в стратиграфії, палеонтології, палеографії, палеоекології, океанології і досі є неперевершеним зразком наукової чіткості та точності.
Розгорнути
Народився Микола Скуба
(1907, с.Горбове, Чернігівська область – 1937) – український поет. Автор збірок поезій «Перегони», «Демонстрація», «Пісні», «Нові пісні», «Сопілка».
Розгорнути
Народився Микола Руденко
(1920, с. Юр'ївка Луганської обл. - 2004) - український письменник, член-засновник Української Громадянської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод. Автор збірок поезій, романів та повістей ("Вітер в обличчя", "Остання шабля", "Чарівний бумеранг" та ін.)
Розгорнути
Народився Микола Лукаш
(1919, м. Кромівка Суміської обл. - 1988) - український перекладач. Працював у галузі поетичного і прозового перекладу з 18 мов, української лексикографії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі