chrome firefox opera safari iexplorer

Зимові канікули у Києві триватимуть 3 тижні

01 грудня 2014 о 16:43

Зимові канікули для учнів столичних загальноосвітніх навчальних закладів триватимуть 3 тижні – з 27 грудня 2014 року до 18 січня 2015 року включно.

Про це заявила заступник голови КМДА з гуманітарних питань Ганна Старостенко, повідомляє сайт мерії.

«У зв’язку з введеним режимом економії теплової енергії в столиці міська влада вимушена продовжити тривалість зимових канікул до трьох тижнів – з 27 грудня 2014 року до 18 січня 2015 року», — сказала чиновниця.

За її словами, упродовж додаткового тижня канікул Київ зможе заощадити 5 мільйонів гривень.

«Це дозволить зігріти школи в більш холодний період, який традиційно припадає на кінець січня – початок лютого», – пояснила Старостенко.

При цьому вона підкреслила, що шкільна програма буде виконана за рахунок її ущільнення.

Як відомо, осінні канікули у школах тривали два тижні – з 27 жовтня до 10 листопада. У мерії повідомляли, що це дозволило місту зекономити 25 мільйонів гривень на опаленні та електроенергії.

Раніше міська влада планувала збільшити тривалість зимових канікул до 1,5 місяця, щоб зекономити на опаленні. Однак на прикінці жовтня Старостенко заявила, що початок та тривалість зимових канікул буде залежати від погодних умов.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути