chrome firefox opera safari iexplorer

Одеський «Чорноморець» може припинити своє існування

29 січня 2015 о 16:46

Команда може зникнути з футбольної карти України влітку.

Як повідомив «Еспресо.TV» один зі співробітників «Чорноморця», в команді вже тривалий час не виплачують зарплату. Власник одеського клубу, екс-«регіонал» та нардеп Леонід Клімов також не планує фінансувати команду в майбутньому.

Генеральний спонсор клубу «Імексбанк», власником якого є Клімов, збанкрутував. Національний банк України 26 січня визнав його неплатоспроможним. Там введено тимчасову адміністрацію, яка працюватиме три місяці, до 26 квітня включно.

За словами джерела, якщо «Чорноморець» не змінить власника, то влітку припинить існування. Гравцям, які вирішили залишитися в клубі, пропонують «простенькі» контракти, але навіть ці умови клуб навряд чи виконає.

Нагадаємо, що під час зимового міжсезоння «Чорноморець» утратив лідерів: Назаренка, Безотосного, Фоміна, Бобка, Гая, головного тренера Романа Григорчука та інших.

Джерело: uazmi.org
Розділи: Спорт в Україні

10 травня

Інші дати
Ігор Толмачов
1962 –  фізик, організатор і координатор Євромайданівського та волонтерського руху у Харкові, учасник самооборони, громадський активіст. Загинув від вибуху 22 лютого 2015 року під час ходи, присвяченої річниці акцій Євромайдану проти проведення в Харкові з’їзду депутатів всіх рівнів.
 
Розгорнути
Народився Леонід Бакштаєв
(1934, с. Добринь, Білорусія - 1995) - актор театру і кіно, викладач Київського ДІТМ ім. І. К. Карпенка-Карого. Грав у Київському академічному російському драматичному театрі ім. Лесі Українки. Ролі у фільмах "Незабутнє", "Бумбараш", "Ати-бати, йшли солдати", "Білий птах з чорною ознакою", "Вбити "Шакала".
"Актор - це доля. В людини має бути те, що не можна пояснити словами: можливо, якась особлива енергія, харизма, дух. Це або є, або немає" (Наталя Сумська)
Розгорнути

Новини Дивитися всі