chrome firefox opera safari iexplorer

Відомий гурт «Крихітка» може припинити існування

27 червня 2013 о 09:21

Лідер Крихітки Каша Сальцова заявила, що група незабаром припинить існування. Співачка зазначила, що продовжить сольну кар'єру.

«Мені здається, що Крихітка вже закінчується. Далі я хочу грати як сольна співачка. Буде ще один сольний альбом. А потім почнуться експерименти», — розповіла Кальцова на онлайн-конфереції в Комсомольській правді.

Сальцова спробувала пояснити причину такого рішення. «З 2007 року у нас склад змінився тричі. Наш постійний учасник Микола отримав пропозицію роботи в Німеччині, від якої не зміг відмовитися. Він тепер живе в Гамбурзі», — зазначила співачка.

І наш Стас так само зробив вибір на користь професії, він займається відеодизайном. І як і всі люди в 20-30 років, ми думаємо про те, щоб виїхати з України й почати за кордоном нове життя. Не можу сказати, що я про це не думаю. Економічна та політична ситуація впливає на склад групи", — заявила вона.

***

Група Крихітка була заснована в Києві, в 2007 році, як проект колишніх учасників гурту Крихітка Цахес Саші Кольцовой (Каші Сальцової), Миколи Матковського, а також музикантів Дмитра Мрачковського та Олександра Зленка. У 2009 році група записала студійний альбом Рецепт.

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі