chrome firefox opera safari iexplorer

5 найромантичніших місць Києва для закоханих

14 лютого 2015 о 08:21

У День св. Валентина пропонуємо прогулятися найромантичнішими куточками столиці України:

1. Міст закоханих
У цього моста багато назв: Парковий міст, Міст любові, Малий міст Патона … Тут пари призначають побачення, чоловіки роблять пропозиції руки і серця, а на перилах пишуть про кохання. Щоб стосунки були міцними, закохані вішають замочки і зав’язують стрічки.

Де знаходиться: Паркова дорога, Маріїнський парк

2. Фонтан бажань
Повір’я говорить: щоб збулося найпотаємніше, потрібно «примагнітити» монетку до фонтану, тримаючись при цьому за руки і дивлячись другій половинці в очі.

Де знаходиться: у дворі Михайлівського собору

3. Дерево щастя
Магічне дерево з кованого заліза знаходиться в Наводницькому парку. Сюди приїжджають молодята в день весілля: вважається, що стрічка, яку вони зав’яжуть на гілці, зв’яже їхні долі на довгі роки. А якщо доторкнутися до плоду, то діти (плоди любові) будуть щасливими і здоровими.

Де знаходиться: Наводницький парк

4 . Замкова гора
Це одне з найулюбленіших місць романтиків. Замкова гора знаходиться на висоті 80-ти метрів, і звідси відкривається приголомшливий вид на Поділ і Дніпро. Високі сходи — не перешкода для закоханих навіть взимку!

Де знаходиться: Андріївський узвіз, урочище Кожум’яки

5 . Міст поцілунків
Ще одне романтичне місце для закоханих — металевий ажурний місток над вулицею Площа Слави. З містка відкривається панорама на Дніпро, лівий берег і Броварський проспект.

Де знаходиться: площа Слави (Iвана Мазепи), метро Арсенальна

Джерело: cityhotel.ua
Розділи: Суспільство

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути