chrome firefox opera safari iexplorer

ТОП-10 найромантичніших місць в Україні

27 січня 2016 о 12:00

Ознайомся з найромантичнішими пам'ятками України. В нашій країні існує багато особливих місць, які будуть цікаві закоханим парам. Показати їх усі своїй другій половинці –  привід відвідати різні міста України. Зовсім скоро День Святого Валентина, тому подарунком для твоєї пасії може стати поїздка в одне або відразу декілька з наступних міст.

 

  • Тунель Кохання, Рівненська область

Тоннель Любви: Самое романтическое место Украины
Тунель Кохання © tochka.net

Раніше по цих коліях курсували потяги на Оржівський деревообробний комбінат. Сьогодні поїзд курсує тут всього лише тричі на добу, а приходять сюди з іншою метою – заради почуттів і неймовірно красивих фотографій. Тунель має протяжність 4 км і виглядає, як справжнє диво природи.

  • Фонтан Рошен, Вінниця

ТОП-10 самых романтических мест в Украине
Фонтан Roshen, Винница © sbmtour.com.ua

Фонтан Рошен у Вінниці – це потужні струмені води, що злітають увись під музику у супроводі світлових і лазерних ефектів, а також відео-проекції на величезному екрані. За сукупністю характеристик вінницький фонтан – найбільший в Європі, і за оцінками експертів входить в десятку кращих і видовищних фонтанів світу.

  • Острів закоханих, Тернопіль

ТОП-10 самых романтических мест в Украине
Остров влюбленных, Тернополь © samlib.ru

Острів закоханих розташований посеред Тернопільського озера, великого штучного водоймища, який є майже ровесником самого міста. Сам острів створили під час відновлення ставу після Другої Світової війни. Дістатися до нього можна за спеціальним містку, або на човні. Хоча взимку, коли ставок зазвичай замерзає, можна і пішки по льоду.

 

  • Пам'ятник Закоханим, Харків

ТОП-10 самых романтических мест в Украине
Памятник влюбленным, Харьков © lifekharkov.com

Пам'ятник Закоханим в місті Харкові являє собою фігури хлопця і дівчини, які злилися в поцілунку. Ініціаторами його встановлення на площі Архітекторів виступили місцеві студенти. Серед них і був оголошений конкурс на кращу скульптуру. Не так давно Пам'ятник Закоханим відреставрували і навколо встановили фонтан.

  • Італійський дворик, Львів

ТОП-10 самых романтических мест в Украине
Итальянский дворик, Львов © awd.ru

Італійський дворик — це унікальний пам'ятник архітектури епохи Відродження, який вважається одним з найгарніших і найромантичніших місць центральної частини Львова. Це місце дивно схоже на типові дворики Риму та Флоренції. Не дарма вже в 17 сторіччі саме тут ставили п'єси Шекспіра.

  • Закохане серце, Одеса

ТОП-10 самых романтических мест в Украине
Влюбленное сердце, Одесса © tsn.ua

Ця арт-інсталяція у вигляді серця знаходиться недалеко від «Тещиного моста». Ідея була не тільки в тому, щоб одесити могли ділитися найдорожчим почуттям, а й врятувати «Тещин міст» –  розвантажити його від символічних замків кохання (під вагою більше двох тонн замків закоханих міст почав руйнуватися).

  • Закохані зебри, Київ

ТОП-10 самых романтических мест в Украине
Влюбленные зебры, Киев © relax.com.ua

Яскраві, барвисті скульптури — прикраса Пейзажної алеї в Києві. Зазвичай найбільше молодих закоханих пар саме біля двох чарівних закоханих зебр. Скульптура дає нам зрозуміти, що щиро любити можуть не тільки люди.

  • Пам'ятник Нареченій, Миколаїв

ТОП-10 самых романтических мест в Украине
Памятник Невесте, Николаев © niklife.com.ua

Миколаїв вважається містом наречених в Україні, саме тому біля Центрального РАГСу тут розташований пам'ятник Нареченій, яка чекає свою любов. Кажуть, що якщо «потерти» фату дівчини, то самотні серця знайдуть любов, а вже складені закохані пари — ніколи не розлучаться.

  • Міст закоханих, Запоріжжя

ТОП-10 самых романтических мест в Украине
Мост влюбленных, Запорожье © zabor.zp.ua

Одна з прикрас міста, яка знаходиться на набережній Дніпра. Найпопулярніші місця для прогулянок закоханих у Запоріжжі так чи інакше пов'язані з водою. Ажурний перехід з'єднує два береги невеликого озера, з якого б'ють штучні «гейзери».

  • Софіївський парк, Умань

День Святого Валентина: ТОП-10 самых романтических городов Украины
Софиевский парк, Умань © primetour.ua

Заснований парк у 1796 році багатим польським магнатом Станіславом Щенсним Потоцьким на честь дружини красуні-гречанки Софії, і був подарований їй в день її іменин в травні 1802 року. Ідея створення парку в романтичному стилі з використанням римської і грецької міфології належала самій Софії.

Джерело: tochka.net
Розділи: Суспільство

17 липня

Інші дати
Микола Миклухо-Маклай
1846 – російський мандрівник українського походження, антрополог, етнограф, географ, гуманіст. Дослідник, що став «каарам-тамо» (людиною з Місяця) для багатьох тубільців і науковим авторитетом для освічених європейців.
Розгорнути
Народилася Олена Пчілка (Косач Ольга Петрівна)
(1849, м. Гадяч, Полтавська область – 1930), українська письменниця, драматург, перекладач, критик, публіцист, етнограф, фольклорист, журналіст, редактор, видавець, педагог. Мати Лесі Українки, сестра Михайла Драгоманова.
“Українська течія – се було наше природне оточення... Щодо пісень українських, то не знаю, чи ще в якомусь панському домі співано їх так багато, як у нас”. (Олена Пчілка)
Розгорнути
Народився Філарет Колесса
(1871, с. Піщани, Львівська область - 1947) – українського композитора, фольклориста, літературознавця, основоположника українського етнографічного музикознавства.  
Розгорнути