chrome firefox opera safari iexplorer

Коломия потрапила до трійки найдешевших туристичних місць в Україні

10 травня 2016 о 13:00

Критерії прості: вартість ночі для двох в 3* готелі в середині травня, вартість квитка на громадський транспорт від залізничного вокзалу до центру міста, вечері для двох у ресторані (середній чек) та вартість чашки кави. Також враховували туристичну привабливість міст.

Список склали із 13 українських міст, який розпочинає Полтава. Там туристу можна відпочити за 736 гривень. Найдешевшим містом для подорожей у списку є Тернопіль – 362 гривні.

Коломия ж посідає у цьому списку другу позицію. Щоб відпочити у нашому місті, туристу потрібно 399,5 грн.

  • Ніч для двох у 3* готелі – від 290 грн.
  • Вечеря, середній чек – 95 грн.
  • Кава – від 11 грн.
  • Проїзд – 3,5 грн.

Журналісти радять туристу подивитися в Коломиї Музей писанки, Національний музей Гуцульщини і Покуття ім. Кобринського. А також дерев’яну Благовіщенську церкву з чудовим іконостасом і дзвіницею, будівлю ратуші у стилі неоренесансу і Преображенський кафедральний собор.

Джерело: Фіртка
Розділи: Туристичні новини

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути