chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові розпочнеться конкурс на кращі соціальні проекти 2015 року

09 лютого 2015 о 12:51

11 лютого у Львові стартує конкурс, де визначатимуть найкращі соціальні проекти, а також запустять он-лайн платформу із цими проектами. Як розповіла PR-менеджер проекту Юлія Зінькевич, форум під назвою «Найкращі соціальні проекти України – 2015» розпочнеться у листопаді, а кращі проекти будуть реалізовуватись державними підприємствами та громадськими організаціями.

Цьогоріч у межах проведення конкурсу переможці отримають грошові винагороди на розвиток соціальних ініціатив. Загальний фонд конкурсу –100 тис. грн. Як розподілятимуться кошти між призовими місцями організатори поки що не повідомляють. Минулого року премії для переможців не були передбачені.

Голосування за кращий проект проводитимуть з 10 березня до 10 вересня 2015 року на сайті форуму. На основі цього голосування комісія обиратиме кращі проекти.

Крім того, під час проведення форуму запланували провести збір соціальних проектів та запуск он-лайн платформи «Найкращі соціальні проекти України». ЇЇ планують запустити вже на початку лютого. Напрямки проектів – охорона навколишнього середовища та його сталий розвиток, наука, освіта та культура, соціальне підприємництво, охорона здоров’я та спорт, підтримка та розвиток громадської діяльності, корпоративна соціальна відповідальність, благодійність.

Цього року форум проводитиметься втретє. Заявки приймаються до 20 лютого 2015 року.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Суспільство

13 листопада

Інші дати
Народився Олександр Черняхівський
(1869, с.Мазепинці, Київська область – 1939) - український громадський діяч, лікар-гістолог. Перший голова Всеукраїнської спілки лікарів, активний творець української медичної термінології.
Розгорнути
Народився Остап Вишня (Павло Михайлович Губенко)
(1889, с.Грунь, Сумська область - 1956) – український письменник-сатирик і гуморист, автор-засновник художнього жанру нарис-усмішка.
«Чухраїнці» – це дивацький народ, що жив у чудернацькій країні «Чукрен»… Риси (як на ту старовинну термінологію) звалися так: 1. Якби ж знаття ! 2.Забув. 3.Спізнивсь. 4. Якось то воно буде, 5.Я так і знав!… Істино дивний народ.» (Остап Вишня)
Розгорнути