chrome firefox opera safari iexplorer

Український стрибун налаштований цього року побити світовий рекорд

11 лютого 2015 о 15:00

Чемпіон світу та Європи зі стрибків у висоту українець Богдан Бондаренко поділився очікуваннями від нового сезону.

«Мені здавалося, що рекорд буде побитий в 2014 році, складалося враження, що все до того йде. Але не склалося. Думаю, в 2015 році це все-таки відбудеться, і сподіваюся, саме я буду тією людиною, яка цей рекорд поб'є. Я просто не виступаю взимку. Минулого року вже на початку травня я стрибнув 2 м 40 см і тримав цю форму до середини вересня — до Континентального Кубка в Марракеші. П'ять місяців виступів і переїздів по всьому світу — це багато», — сказав Бондаренко.

Нагадаємо, що світовий рекорд у стрибках у висоту серед чоловіків становить 2.45 м. Належить він кубинцю Хав'єру Сотомайору. Це досягнення тримається вже майже 22 роки.

Відзначимо, що Богдан Бондаренко неодноразово намагався підкорити планку на висоті 2,46, але поки йому це не вдалося.

На чемпіонаті світу 2013 року в Москві Бондаренко переміг з 2 м 41 см.

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі