chrome firefox opera safari iexplorer

Український стрибун у висоту став переможцем «Діамантової ліги» з легкої атлетики

01 липня 2013 о 16:04

Український стрибун у висоту Богдан Бондаренко став переможцем 7-го етапу «Діамантової ліги» з легкої атлетики, що пройшов у Бірмінгемі (Велика Британія).

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.

«У Бірмінгемі Бондаренко стрибав так, що міг перемогти будь-кого. Приїхавши на змагання з особистим рекордом 2,33 метра, він з першої спроби подолав 2,34. Ця висота, щоправда з третьої спроби, підкорилася також американцю Еріку Кайнарду. Проте планка на 2,36 метра виявилася для представника США нездоланною. Натомість Богдан, як і всі попередні висоти, перелетів її з першої спроби», — йдеться у повідомленні.

Бондаренко не лише встановив власний рекорд, а й повторив рекорд змагань британця Стіва Сміта та кубинця Хав'єра Сотомайора. Сотомайор подолав цю висоту в Бірмінгемі у 1993 році, а Сміт повторив його досягнення у 1999-му. На 2,38 метра Бондаренко цього разу вирішив не виходити.

Лише сходинки до першої трійки не вистачило Роману Авраменку. У трьох спробах його спис летів за 80-метрову позначку. Найкраща з них — 81,72 метра. Перемогу у цьому виді здобув дворазовий олімпійський чемпіон норвежець Андреас Торкільдсен (83,94).

Четвертою також фінішувала Марія Рємєнь у бігу на 200 метрів. Дистанцію українка подолала за 23,07 секунди. Першою фінішувала британка Блессінг Окагбаре (22,55).

Восьмий етап «Діамантової ліги» пройде 4 липня у Лозанні (Швейцарія).

Джерело: Укрінформ
Розділи: Спорт в Україні

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути