chrome firefox opera safari iexplorer

За результатами Чемпіонату світу з біатлону серед юніорів-2015 українці посіли 4 місце

24 лютого 2015 о 16:00

Українська збірна посіла 4 місце на Чемпіонаті світу серед юніорів 2015 у Раубічі (Білорусія). Українська збірна завоювала 4 медалі: 2 золоті, 1- срібну та 1- бронзу. Так, у жіночій гонці на 10 км золото виборола українка Ганна Кривонос, а Юлія Журавок взяла серед юніорів золото в індивідуальній гонці на 12,5 км, а також бронзу  - серед жінок-юніорів на 10 км у гонці переслідування. Останню медаль, але не менш сенсаційну здобула чоловіча юнацька збірна України з біатлону, що в результаті посіла 2 місце, завоювавши срібло.

Україна поступилась тільки Росії(1 місце), Франції(2 місце)та Норвегії( 3 місце) на Чемпіонаті світу з біатлону серед юніорів.

biatlon-1

9 червня

Інші дати
Володимир Войцюк
1930 –  український меценат, педагог. Працюючи двірником у США, майже всі свої заощадження виділяв на меценатство: на створення кінострічок «Голод-33», «Нескорений» та «Атентат – Осіннє вбивство у Мюнхені»; пам’ятників Т. Шевченку та І. Франку тощо.
Розгорнути
9 червня відзначають:
  • День працівників текстильної і легкої промисловості.
  • Міжнародний день друзів.
  • Шавуот.
Розгорнути
Народився Іван Мар'яненко
(Петлішенко) (1878, с.Мар'янівка, Кіровоградська область - 1962)  – український актор, режисер, педагог. Автор книг «Минуле українського театру», «Сцена, актори, ролі».  
Ця п'єса почалася вже давно, І лиш тепер збагнув я: то вистава, де кожен власну сутність загубивши, і дивиться, і грає. Не живе (Василь Стус)
Розгорнути
Народився Олександр Яната
(1888, м. Миколаїв – 1938) – український агроном і ботанік. Організатор та редактор «Українського ботанічного журналу», один із засновників заповідників у Кончі-Заспі та Каневі.
 
Розгорнути