chrome firefox opera safari iexplorer

«Шахтар» зазнав розгромної поразки від «Баварії» та вилетів з Ліги чемпіонів

12 березня 2015 о 10:30

Донецький «Шахтар» безславно завершив своє протистояння у двохматчевій дуелі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з «Баварією».

Після «сухої» нічиєї у першому матчі у Львові «Шахтар» був розргомлений у Мюнхені з рахунком 7:0. Команда залишила характер в Україні і програла матч на третій хвилині поєдинку, коли Кучер у підкаті в своєму карному грає проти Гьотце. Суддя Вільям Коллам з Шотландії не довго думав і вказав на 11 метрів. Потім рефері ще трохи подумав і показав Кучеру червону картку. Про це повідомляє champion.com.ua.

Для «Шахтаря» — це був вирок. З пенальті Мюллер пробив влучно, а П`ятов не врятував.

Після забитого голу «Баварія» методично почала розхитувати оборону «Шахтаря». Особливо це добре виходило на фланзі Шевчука, де раз за разом в карному майданчику гірників опинялися Рібері, Гьотце та Боатенг. «Шахтар» грав як міг, але не довго. На 34-ій хвилині той же Боатенг робить рахунок 2:0. До закінчення першого тайму гірники протрималися без пропущених голів.

На стартових хвилинах другого тайму «Шахтар» за три хвилини пропускає ще два м`яча. Рібері на пару з Мюллером розривали захист «Шахтаря» і виходило це в них доволі легко.

До закінчення матчу залишалася лише одна формальність — скільки пропустить «Шахтар»? Ще три голи німці гостям з України таки забили, а могли вколотити ще більше. Ще по одному голу на свій рахунок записали Бадштубер, Левандовськи та Гьотце. «Шахтар» наприкінці матчу міг забити м`яч престижу, але Адріано не влучив у кут воріт після пасу Шевчука.

Джерело: vidido.ua
Розділи: Спорт в Україні

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути