chrome firefox opera safari iexplorer

Як не дійти до нервового зриву?

24 березня 2015 о 13:20

В житті кожного з нас рано чи пізно трапляються періоди, які просто виводять нас з рівноваги. Наші нерви можуть настільки розхитатись, що це призведе до нервового зриву, який завжди краще попередити, ніж лікувати.
Серед ознак, які можуть вказувати на те, що нервовий зрив не за горами, різкі зміни настрою, підвищена критичність, як до інших, так і до себе, роздратування навіть без приводу.
Також на те, що ваші нерви здають вказує і те, що вам здається, що всі навколо спеціально хочуть вас образити. Окрім того, з'являється відчуття постійної втоми
Відчуття безпорадності та невпевненості у власних силах, дратівливість також може прямо вказувати на те, що людина близька до нервового зриву.
Серед фізіологічних ознак нервового зриву головний біль, безсоння, порушення травлення. Втома та небаження щось робити відчувається вже з початку дня.

28 березня

Інші дати
Дмитро Гнатюк
1925 –  видатний оперний співак. Перший виконавець легендарних пісень «Два кольори» і «Києве мій». Соліст, а з 1988 р. – головний режисер Національного театру опери та балету ім. Т.Шевченка. Герой України.
Розгорнути
Олекса Гірник
1912 – український дисидент, політв’язень. У 60-ту річницю проголошення самостійності України Центральною Радою, 22 січня 1978 р., вчинив самоспалення біля могили Т.Шевченка на Чернечій горі на знак протесту проти русифікації. Герой України (2007, посмертно).
Розгорнути
Народився Юліан Бачинський
(1870, с.Новосілка Тернопільська область – 1940) - український громадський і політичний діяч, публіцист, автор праці «Україна Irredenta», в якій обґрунтував необхідність створення української незалежної держави.
"Вільна, велика, політично самостійна Україна, одна, нероздільна від Сяну по Кавказ!". (Юліан Бачинський)
Розгорнути