chrome firefox opera safari iexplorer

Завтра на «Арені Львів» відбудеться товариський матч Україна — Латвія

30 березня 2015 о 10:25

31 березня о 21.00 на стадіоні «Арена Львів» відбудеться товариський матч національної збірної України з командою Латвії.

Для комфорту вболівальників рух громадського транспорту, що курсує в напрямку до «Арени Львів», буде продовжено. Також з ініціативи керівництва стадіону запрошено бійців АТО, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, пише Високий замок.

Ідея запросити бійців АТО на перший матч цього року, який «синьо-жовті» проведуть в Україні, була підтримана Президентом Федерації футболу України Андрієм Павелком. Бійцям виділено 30 квитків у сектор А05, де хлопцям буде зручно спостерігати за перебігом матчу.

«Можливість відвідати матч національної збірної України підніме бойовий дух наших воїнів та додасть їм наснаги для швидшого одужання. Водночас, для вболівальників присутність воїнів АТО стане добрим взірцем мужності, доблесті та патріотизму», — зазначив директор стадіону «Арена Львів» Денис Ринський.

Продаж квитків на товариський матч між збірними України та Латвії триває у касах стадіону «Арена Львів» та на сайті www.ufi.com.ua. Вартість квитків стартує від 50 гривень.

 

25 липня

Інші дати
Аркадій Сорока
1921 – народний художник України. Працював у жанрах натюрморту, пейзажу, портрета. Автор батальних діорам, жанрових та історичних картин.
Розгорнути
Народився Юліан Кулаковський
(1855, Литва – 1919) – історик, археолог, Фахівець з історії Північного Причорномор'я, Візантії, Стародавнього Риму. Проводив археологічні дослідження античних пам»яток півдня України (Ольвія, Пантікапей). Автор 3-томника «Історія Візантії».
І тільки Рим один до Риму міг рівнятись, І Риму одного міг тільки Рим жахатись. Було бо писано у книзі судьбовій, Щоб скрізь підносив він тріумфу горді брами, Законом для землі поставив присуд свій, А серця мужністю зрівнявся з небесами! (Микола Зеров)
Розгорнути