chrome firefox opera safari iexplorer

Українка Марія Музичук стала чемпіонкою світу з шахів

06 квітня 2015 о 10:00

За результатами четвертої партії фінального поєдинку чемпіонату світу з шахів українка Марія Музичук завоювала титул чемпіонки світу.

Під час фінальної партії чемпіонату світу з шахів, що триває у російському місті Сочі, українська шахістка внічию зіграла з російською суперницею Натальєю Погоніною.

Нагадаємо, що фінальний поєдинок складався з чотирьох партій. Під час першої суперниці розійшлися миром, другу партію виграла Марія Музичук, а третю і четверту фіналістки зіграли внічию.

Саме перемога у другій партії забезпечила 22-річній українській шахістці родом зі Стрия, що на Львівщині, титул чемпіонки світу з шахів.

Чемпіонат світу серед жінок, який з 16 березня по 7 квітня триває у Сочі, зібрав 64 шахістки. Змагання відбувалися за нокаут-системою (на вибування), і жодна з фіналісток не входила до головних фаворитів турніру.

Востаннє титул чемпіонки світу серед українських шахісток завоювала Ганна Ушеніна два роки тому.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Спорт в Україні

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі