chrome firefox opera safari iexplorer

Нацкомісія планує почати ліцензування 4G в 2017 році

04 червня 2015 о 09:12

Національна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації планує починати ліцензування зв'язку четвертого покоління (4G) в 2017 році.

Про це заявив голова комісії Олександр Животовський під час виступу на конференції Ukrainian Telecoms Forum 2015.

Він наголосив, що незабаром відомство презентує дорожну карту впровадження.

Найближчим часом Животковський розпочне ревізію використання радіочастотного ресурсу. За його словами, впроваджувати 4G можна на частотах 800 МГц, 900 МГц, 1800 МГц, 2300 МГц, 2500 МГц.

Нагадаємо, в лютому 2015 року Нацкомісія на аукціоні видала трьом операторам ліцензію на 3G-зв'язок.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Суспільство

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі