chrome firefox opera safari iexplorer

В Ужгороді з'явився перший пивний каталог-путівник містом

11 червня 2015 о 12:00

Путівник «BEER.UZHGOROD.UA: Випити пива в Ужгороді» успішно оновився і готовий до пивного сезону 2015. У каталозі представлено 30 об'єктів, що мають відношення до поняття «пивний Ужгород». По кожному закладу актуалізована контактна і довідкова інформація, а також повністю оновлені асортимент пива і ціни. За цей рік у місті додалося ще два заклади: паб «Chester» та лаундж-паб «TOLSTOY».

– Ідея створення путівників рідним містом і краєм виникла у мене ще років п'ять тому, під час підготовки до поїздки в чергову європейську країну. Я просто вводив назву чергового міста, додавав «guide in PDF», вибирав із списку, роздруковував, засовував листочки в рюкзак. Щоб не говорили прихильники сучасних гаджетів, але ходити містом з листками зручніше. Одним словом, куди б я до Європи не збирався, путівників різними мовами було в мережі хоч відбавляй. Випадково перевірив, що видає пошуковик по рідному місту. І стало соромно. І соромно досі. Скільки кругом «маршрутів» і «шляхів» настворювали, а грамотної візуалізації немає. Тим більше в «мобільно-друкованому» варіанті. Ось, вирішив виправити ситуацію, і зайнятися питанням. На повному ентузіазмі. Почав з того, в чому найбільше розбираюся зараз. Другий путівник, який називатиметься «Пиво в Закарпатті» вже в роботі. Планую завершити до кінця травня. Вже є багато ідей щодо наступних путівників. Буде і смачна їжа, і дійсно цікаві й гідні відвідування місця краю, і багато іншого, –  каже Олександр Богданов.

Джерело: varosh
Розділи: Туристичні новини

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути