chrome firefox opera safari iexplorer

До Києва завітає виставка «Made In Kyiv»

31 серпня 2015 о 16:36
Персональний проект Наталії Лялюк
 З 2 по 21 вересня в «Я Галерея» (Хорива, 49 б) пройде виставка робіт Наталії Лялюк. Цей проект – дуже символічний, адже саме вона 10 років тому надихнула Павла Гудімова на створення цього простору.

Переїхавши до Канади, художниця здобула немалу популярність і представила досить велику колекцію власних робіт у Канаді, Україні та Німеччині. Тепер Наталя повертається до рідної країни, щоб розповісти наскільки змінилися речі, поки її не було. Виставка має назву «Made In Kyiv», що знаменує повернення мисткині до свого улюбленого міста. Вона розкриє основні моменти, що змінилися у її свідомості під час еміграції та повернення до Києва.

Відкриття проекту – 2 вересня о 19:00.

Джерело: Моє місто
Розділи: Новини культури

14 липня

Інші дати
Народився Микола Корф
(1834, м. Харків - 1883) - педагог і просвітитель, почесний член Женевської академії наук та Петербурзького педагогічного товариства. Огранізатор початкових земських шкіл на Україні.
Розгорнути
Народився Мирослав Ірчан (Андрій Дмитрович Баб'юк)
(1897, с.П'ядики, Івано-Франківська область - 1937) — український письменник, публіцист, драматург, перекладач, літературознавець, журналіст, історик, видавець. Автор п»єс «Бунтар», «Плацдарм», «Бувші люди», «Родина щіткарів» та ін.  
"…Могили Ваші розсіяні по всій широкій Україні. Це здорове зерно, з якого виросте наша свята воля. І прийде час, що посуне тисячами на Ваші могилки вільний народ і цілуватиме землю, що прикрила Вас, і сльозами буде зрошувати її… І дітям маленьким будуть Ваші могилки найвищою наукою …» (Мирослав Ірчан, посмертна згадка січовим стрільцям ).
Розгорнути