chrome firefox opera safari iexplorer

На Форумі видавців презентували новий «Український щорічник» на 2016 рік

15 вересня 2015 о 11:19

Під час 22-го Міжнародного Форуму видавців у Львові засновник Фонду «Рідна країна» Микола Томенко спільно із директором видавництва «Генеза» Олексієм Дубасом презентували новий діловий щоденник українця – «Український щорічник-2016».

«Український щорічник-2016» містить афоризми, ілюстрації про найвідоміші історичні, архітектурні, культові пам’ятки України, щоденний народний календар з прикметами та перлинами народної мудрості.

Незмінною у щорічнику залишається рубрика «Що я зробив для України», де кожен власник цього видання зможе записати свої ідеї та плани на майбутнє.

На сторінках щоденника можна знайти авторів найвідоміших українських афоризмів та пісень; ознайомитись із мудрими заповітами Григорія Сковороди, прочитати як Володимир Маяковський агітував вивчати українську мову, а Антон Чехов – хвалив українських селян за веселість і той же час тверезість; відкрити для себе лірику Івана Франка у перекладі Анни Ахматової та ще багато нового і цікавого.

Микола Томенко також поінформував, що «Український щорічник-2016» присвячений 25-річчю незалежності України, яке ми будемо відзначати у наступному році, та 20-річчю сучасної Конституції.

«Крім того, разом з видавництвом «Генеза» ми готуємо ще один цікавий проект: науково-популярне видання «Україна: історія Конституції», — повідомив М. Томенко.

«Рідна країна»

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...