chrome firefox opera safari iexplorer

Нагрудний знак поліцейського дозволили фотографувати

10 листопада 2015 о 17:19

Закон “Про Національну поліцію” не обмежує право журналістів чи інших громадян фільмувати або фотографувати поліцейських, більше того, будь-хто має право фіксувати за допомогою технічних засобів нагрудний знак поліцейського.

Про це повідомляє сайт Інституту масової інформації (ІМІ).

«Новий закон “Про Національну поліцію” не обмежує право журналістів чи інших громадян фільмувати або фотографувати поліцейських», — йдеться у повідомленні.

Згідно з новим законом, і журналісти, і будь-які громадяни, також мають право фіксувати за допомогою технічних засобів нагрудний знак поліцейського. Про це йдеться у статті 20 Закону України “Про Національну поліцію”, який набрав чинності 7 листопада.

В ІМІ зазначають, що новий закон також дозволяє ідентифікувати поліцейських підрозділу спеціального призначення, оскільки відтепер номер нагрудного знака додатково буде зазначатися на однострої і на шоломі так, щоб його було можливо прочитати або зафіксувати за допомогою технічних засобів (крім випадків, коли такі поліцейські відповідно до рішень уповноважених осіб поліції виконують завдання в режимі секретності).

Джерело: Укрнінформ
Розділи: Суспільство

13 листопада

Інші дати
Народився Олександр Черняхівський
(1869, с.Мазепинці, Київська область – 1939) - український громадський діяч, лікар-гістолог. Перший голова Всеукраїнської спілки лікарів, активний творець української медичної термінології.
Розгорнути
Народився Остап Вишня (Павло Михайлович Губенко)
(1889, с.Грунь, Сумська область - 1956) – український письменник-сатирик і гуморист, автор-засновник художнього жанру нарис-усмішка.
«Чухраїнці» – це дивацький народ, що жив у чудернацькій країні «Чукрен»… Риси (як на ту старовинну термінологію) звалися так: 1. Якби ж знаття ! 2.Забув. 3.Спізнивсь. 4. Якось то воно буде, 5.Я так і знав!… Істино дивний народ.» (Остап Вишня)
Розгорнути