chrome firefox opera safari iexplorer

4 грудня в Музей Івана Гончара відбудеться благодійний аукціон картин «Мистецтво заради життя»

02 грудня 2015 о 11:16

4 грудня 2015 року о 18 годині в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» (м. Київ, вул. Лаврська, 19) відбудеться благодійний аукціон картин – написаних бійцями у військових госпіталях – “Мистецтво заради життя”.

Напередодні Дня збройних сил України, відбудеться благодійний проект «Мистецтво заради життя», започаткований некомерційними організаціями, які створені учасниками бойових дій, та опікуються долями військовослужбовців України після повернення у мирне життя.
Врятувати життя іншої людини, завжди вважалось благодійною та поважною справою, тому підтримати героїв, що отримали важкі поранення на Сході України шляхом участі в проекті, є можливість спасти ще один світ. Благодійний проект «Мистецтво рятує життя» має на меті створення актуального культурного контексту для підтримки тих, кому вкрай необхідна допомога, та запрошує на аукціон художніх картин написаних бійцями у військових госпіталях.
Кошти зібрані на аукціоні художніх робіт, будуть передані 7 бійцям із різних батальйонів, які отримали складні поранення та ураження, і зараз потребують термінової медичної допомоги. Покупці картин, окрім виставлених лотів, отримають свідоцтва «Рятівник Героя».
Організатори аукціону забезпечують усіх осіб, які бажають прийняти в ньому участь, можливість ознайомитись з інформацією про бійців, яким необхідне лікування, виставленими лотами та правилами проведення аукціонних торгів на сторінці facebook та у друкованих буклетах для присутніх благодійної програми.

У програмі беруть участь:
— заслужений артист України, активіст українського культурного опору Тарас Компаніченко;
— лауреат міжнародних конкурсів вокалістів Тетяна Асадча;
— заслужена артистка України Леся Горова;
— актриса театру та кіно Алла Загинайко;
— письменниця, автор книги та п’єси про Іловайську трагедію, Марія Старожицька;
— ініціатор та організатор проекту «Мистецький спецназ» Зоя Ружин;
— володарі І премії Міжнародного конкурсу «Париж скликає друзів» (Франція) Адріана та Мідея Наруцькі;
— вокальний секстет VocOUT;
— гурт «Буття»;
— лауреат фестивалів української пісні Неля Франчук;
— театральний колектив пантоміми «Карамель» та інші

Гості заходу громадські діячі, українські виконавці, меценати.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Український кризовий медіа-центр
вул. Хрещатик, 2 «Український дім», м. Київ

3 серпня

Інші дати
Олексій Борисяк
1872–український геолог і палеонтолог. Організатор і перший директор Палеонтологічного інституту AH СРСР. Вивчав геологічну будову Донецького басейну і Криму.
Розгорнути
Народився Омелян Огоновський
(1833, с. Григорів, Івано-Франківська область – 1894) - український учений-філолог, громадський діяч. Автор українського переладу «Слово о полку Ігоревім», 6-ти томного видання «Історія літератури руської».
Розгорнути
Народилася Марія Заньковецька (Адасовська)
(1854, с.Заньки, Чернігівська область - 1934) - українська актриса, громадська діячка. Працювала в найпопулярніших і найпрофесійніших українських трупах М.Кропивницького, М.Старицького, М.Садовського, П.Саксаганського, І.Карпенка-Карого.
«Це актриса з талантом великим, самостійним, оригінальним; натура, вся зіткана з найчутливіших нервів… Я прямо кажу, другої такої актриси я ніколи не бачив. Я порівняв би її з Сарою Бернар…». (Олексій Суворін про Марію Заньковецьку).
Розгорнути