chrome firefox opera safari iexplorer

У 2016 році відбудеться акція «7 чудес України: історичні міста та містечка»

30 грудня 2015 о 14:01

Зважаючи на велику кількість звернень від громад, громадських організацій та туристичних компаній невеликих міст та містечок України, що мають визначну власну історію, звичаї, традиції та прагнуть гідно представити і популяризувати це на загальноукраїнському рівні, Оргкомітет всеукраїнської акції «7 чудес України» ухвалив рішення у 2016 році провести наступний етап конкурсу та визначити сім найвизначніших історичних міст та містечок.

Про це повідомив голова Оргкомітету Микола Томенко.

«До участі у конкурсі місцеві громади, громадські організації, туристичні компанії, вищі навчальні заклади та інші можуть пропонувати ті міста та містечка, що мають значиму історію (їх можна позиціонувати як історичні), які можуть продемонструвати своє історико-архітектурне обличчя та які мають бодай певну туристичну інфраструктуру для відвідувачів», — зазначив М. Томенко.

Зокрема, за його словами, це стосується також містечок, що були своєрідними столицями України, і які на сьогодні зацікавлені у розвитку туризму та максимальній популяризації.

Конкурс буде відбуватися у кілька етапів:

І — приймання заявок на участь в акції;

ІІ – визначення Оргкомітетом за участі 100 експертів 21 фіналіста акції; презентації та прес-тури цих об’єктів; Інтернет-голосування;

ІІІ – підведення підсумків за результатами експертного опитування та Інтернет-голосування (50/50) та оголошення переможців акції.

Про переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» будуть відзняті фільми, повідомив Микола Томенко. Він нагадав, що за попередніми етапами акції «7 чудес України» вже відзняті 40 пізнавальних фільмів, які транслюються на телеканалах та які можна переглянути онлайн і скачати на офіційному сайті акції – 7chudes.in.ua.

«Рідна країна»

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...