chrome firefox opera safari iexplorer

Українська кухня визнана однією з найкращих кухонь світу

23 лютого 2016 о 17:30

Україна увійшла в топ-20 країн із найсмачнішою в світі кухнею за версією Yonderbound, однієї з найбільших спільнот про подорожі у світі.

Свій внесок у результат внесли борщ і вареники. Yonderbound, організувала опитування серед користувачів та авторів з проханням назвати кращі кухні світу. Україна посіла одну з лідируючих позицій.

Серед 20 кращих також були названі Італія, Франція та Японія, що не стало несподіванкою для організаторів опитування. Крім того, до списку увійшли Австралія, Китай, Греція, Індія, Корея, Мексика, Чорногорія, Пакистан, Філіппіни, Португалія, Швейцарія, Таїланд, США, Іспанія, В'єтнам і Швеція.

Yonderbound — спільнота яка має на меті збирати історії мадрівників, які в свою чергу мають на меті допомогти майбутнім мандрівникам у їх подорожах.

8 листопада

Інші дати
Народився Дмитро Байда-Суховій
(1882, с. Нагірне, Полтавська область – 1974) – український актор, режисер, бандурист, збирач і пропагандист українських народних пісень, один із засновників українського кіно. На початку 1910-х років одним з перших в Україні почав фільмувати театральні постановки, створивши популярні на той час фільми "Кума Хвеська" (1910), "Жидівка-вихрестка" (1911), "Змія підколодна" (1911), "Сватання на вечорницях" (1911), "Три кохання в мішках" (1911), "Навкруги зрада" (1912), "Шельменко-денщик", "Запорізький скарб" (1912), "Спіть, орли бойові" (1914). Німі картини озвучувалися прямо під час показу глядачам – музикою, шумами й акторами, які за екраном дублювали самі себе. Крім того, Дмитро Байда-Суховій акомпанував своїм стрічкам грою на бандурі.
Розгорнути
Народився Африкан Криштофович
(1885, с. Криштоповка, Харківська область – 1953) – вчений геолог, палеоботанік, засновник радянської палеоботанічної школи.
Розгорнути
Народився Олесь Досвітній
(Олександр Скрипаль-Міщенко) (1891, м. Вовчанськ, Харківська область - 1934) - українського письменника. Один з організаторів Ялтинської і Одеської кінофабрик. Автор оповідань та повістей: «Алай», «Гюлле», «Нотатки мандрівника», «На плавнях», «Піймав», «Постаті», «Сірко», «На той бік», «Новели»; романів «Американці», «Хто», «Нас було троє», «Кварцит».
Розгорнути