chrome firefox opera safari iexplorer

Нам потрібен уряд, який створить українське «економічне диво»

03 березня 2016 о 17:54

Виступаючи сьогодні в Житомирському державному університеті імені Івана Франка, Микола Томенко поінформував про те, що його Фонд «Рідна країна» з нагоди дня народження Тараса Шевченка в рамках просвітницької акції «Кобзар єднає Україну» передав для шкіл, вишів та бібліотек Житомира навчальний посібник «Україна: історія Конституції» та «Український щорічник» на 2016 рік.

Дискутуючи на політичну тематику, відповідаючи на запитання про можливих кандидатів на посаду прем’єр-міністра, зокрема іноземців, Микола Томенко сказав, що він шанує творців економічних див іноземних держав, але нам бажано було би знайти команду, яка могла би створити «українське диво».

«Команду, яка би не продавала українську землю чи державні підприємства, не робила українців найбіднішими на території Європи, а яка би реалізувала «українське диво» в частині створення конкурентної національної економіки, яка би забезпечила людей гідними зарплатами, пенсіями і повагою до української держави», – зауважив М. Томенко.

«Тому в нашій країні я хочу бачити той уряд, який створить «українське диво», а не той, який перетворить Україну на територію, що поставляє заробітчан та сировину для реалізації економічних див в інших країнах», – підсумував Микола Томенко.

Розділи: Політика

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути